آنتونی بوچر پس از رکاب زدن 4000 مایلی از نیویورک و جمع آوری 25000 پوند به سانفرانسیسکو می رسد. یک دوچرخه‌سوار بریتانیایی یک دوچرخه سواری 4000 مایلی در سراسر ایالات متحده را تکمیل کرد و بیش از 25000 پوند برای امور خیریه جمع‌آوری کرد، مبلغی که شامل کمک مالی دام جودی دنچ بود.

آنتونی بوچر، 32 ساله، چالش سه ماهه خود را روز چهارشنبه برای جمع آوری پول برای افراد مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس تکمیل کرد. او مبلغ 2000 پوند از دنچ 87 ساله از طریق چکی که در ماه ژوئن به خانه اش ارسال شد، دریافت کرد. این دوچرخه سوار در آن زمان توضیح داد که پدرش دندانپزشک دختر این بازیگر بود.

بوچر که در بخش حمایت از دانشجویان در دانشگاه لیدز کار می کند، تصمیم گرفت به افتخار مادرش، ترزا، که در نوجوانی به ام اس مبتلا شده بود، این چالش را انجام دهد.

او به خبرگزاری PA گفت: «پس از پنج سال برنامه ریزی و سه ماه دوچرخه سواری، عبور از خط پایان غیرواقعی به نظر می رسید. من هنوز دارم سعی می کنم سرم را دور بزنم. من غرق مهربانی شده ام و از همه حمایت هایی که داشته ام بسیار سپاسگزارم. بهترین بخش این سفر، همه مردم فوق العاده ای بود که مرا سرپا نگه داشتند، هزینه غذای من را پرداخت کردند و مرا تشویق کردند. نمی توانم کلماتی را برای توصیف احساس امروزم پیدا کنم – به سختی می توانم آن را پردازش کنم.

بوچر اهل ایلکلی، یورکشایر غربی، سفر خود را در ماه آوریل در میدان تایمز نیویورک آغاز کرد. او در طول این سواری حدود 120000 فوت (36600 متر) صعود کرد که چهار برابر ارتفاع اورست است.

قصاب با مادرش

او گفت که مادرش طی سه ماه گذشته سفر او را دنبال کرده و حمایت او را “باورنکردنی” توصیف کرد. من در طول مسیر با مادرم صحبت می‌کردم و داشتن چنین عشق و حمایتی از او باورنکردنی بود. او نقشه کوچکی روی دیوار ردیابی کرده است که پیشرفت من کجاست و من مشتاقانه منتظر دیدن او هستم که اکنون از خط پایان عبور کرده ام.”

با این حال، او اعتراف کرد که باید یک کار دیگر انجام دهد تا آنها بتوانند دوباره متحد شوند. “من برای ظاهر فارست گامپ رفته ام. همسرم قبلاً مرا برای کوتاه کردن مو رزرو کرده است.»

این دوچرخه سوار در خط پایان در سانفرانسیسکو مورد استقبال همسرش و داوطلبان انجمن ام اس قرار گرفت. او گفت: “وقتی برای اولین بار به بیرون پرواز کردم، یادم می آید که با همسرم خداحافظی کردم و به این فکر کردم که “برای چه به خودم اجازه داده ام؟” این که بگویم من در سراسر آمریکا دوچرخه سواری کرده ام، باور نکردنی است. من با برخی از سخت‌ترین صعودهایم در حین دوچرخه‌سواری در ارتفاع از بیابان روبرو شدم، بدون هیچ چیز بین شهرهایی که هر روز به آنجا حرکت کردم و رسیدم. سخت‌ترین نقطه، تپه‌های نوادا، کوهستانی‌ترین ایالت آمریکا بود.

قصاب روی دوچرخه

او تقریباً 20 سال است که برای امور خیریه جمع آوری کرده است. او اولین چالش خود را در سن 17 سالگی، دوچرخه سواری در طول بریتانیا از Land’s End تا John O’Groats انجام داد، که 3000 پوند برای انجمن ام اس جمع آوری کرد.

“ام اس یک وضعیت وحشتناک است. این وحشتناک است که ببینی کسی که دوستش داری در نبردی می‌جنگد که پیروز نشدنی است و می‌دانی هیچ کاری نمی‌توانی برای کمک به او انجام دهی.» هیچ کاری نمی توانم برای کمک به مادرم انجام دهم، اما شاید پول جمع آوری شده برای کمک به افرادی که مبتلا به ام اس هستند، و تحقیقات در مورد این بیماری، بتواند به افراد دیگر در آنجا کمک کند تا از این وضعیت وحشتناک اجتناب کنند.