درباره موسسه خیریه باران مهر و عاطفه

موسسه خیریه باران مهر و عاطفه سازمانی مردم نهاد و غیر دولتی است که با استعانت از خداوند متعال و بهرمندی از تجربیات ارزشمند بنیانگذاران این مجموعه ” جناب آقای مهندس سید سعید محسن پور حسینی ” و “سرکار خانم مهندس مرضیه اسماعیلی ” با هدف توانمند سازی زنان سرپرست خانوار، حمایت از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست، فعالیت خود را از آبان ماه سال 1397 با اخذ مجوز رسمی از معاونت سمن ها و خیریه های پلیس اطلاعات و امنیت استان قم به شماره مجوز 229/1/14/2714 و شماره ثبت 2376 آغاز نموده است.
با توجه به توصیه و سفارشات خداوند و ائمه اطهار در قرآن و روایات در رابطه با خدمت به ایتام و نیازمندان با حفظ کرامت انسانی آنان اقدامات شایسته ای را انجام داده است.

رفع نیاز های اقتصادی، درمانی، تحصیلی، و همچنین تامین آینده این کودکان با استفاده از پوشش بیمه عمر، از خدمات این موسسه است.
موسسه خیریه باران مهر و عاطفه با تکیه بر جلب حمایت های مردمی و انواع کمک های نقدی و غیر نقدی در جهت رفع نیاز های مالی خانواده های نیازمند فعالیت می کند.
هدف اصلی این موسسه توانمند سازی زنان سرپرست خانوار می باشد از این رو فعالیت های گسترده ای در این زمینه مانند راه اندازی کارگاه تولید عروسک و لباس، آموزش و فروش صنایع دستی و … انجام داده است.
امید است در این راه یاری گر ما باشید تا گرد فقر و نیاز را از چهره این قشر از جامعه بزدائیم.

گرت ز دست برآید چو شمع تابان باش

           بسوز خویشتن و جمع را فروزان باش

فضای تیره ی کاشانه ای منور ساز

           چو آفتاب درخشنده نور افشان باش

ببند تا بتوانی کمر به خدمت خلق

           بدین وسیله خود اندر پناه یزدان باش

باران مهر و عاطفه

پیام بنیانگذار و ریاست هیئت مدیره

Founder and Chairman of the Board of Directors

خدارا شاکریم که ما را برسرخوان رحمتش نشاند و دستمان گرفت تا دست نیازمندی را بگیریم و بانی موسسه خیریه ای باشیم که چشم اندازش آسمانی است با بارانی از مهر و عاطفه و دریچه ای است رو به آینده ای روشن تلاش ما برآن است تا با کمک افکار زیبا، دستان بخشنده و قلب مهربان خیرینمان و با اتکا به قدرت لایتناهی پروردگار قدمی حتی کوچک برای حل مشکلات عزیزانمان برداریم.

کودکان و زنان بسیاری چشم امیدشان بعداز خدا به حامیانی است که مخلصانه و صمیمانه در تمام این مدت ما را همراهی کرده و افتخار خدمت به انسان ها را نصیب ما کرده اند.

زنان سرپرست خانوار کافی است تا پشتوانه ای کوچک داشته باشند تا به مدد آن درجهت پیشرفت خانواده و کودکانشان قدم های محکمی بردارند.

امید است موسسه خیریه باران مهر و عاطفه آغازگر روزهای درخشان آینده باشد.

و احسن کما احسن الله الیک

بی شک اجر و پاداش تمامی شما همراهان نزد پرودگار مهربانی ها محفوظ است.

باسپاس و ارادت فراوان                              

سید سعید محسن پور حسینی                       

بنیان گذار و مدیرعامل موسسه خیریه باران مهر وعاطفه

راه های ارتباط با ما

025-32908112

قم بلوار امین کوچه 19 پلاک 26

info@baranmehr.com 

خبرنامه

آخرین اخبار و به روز رسانی را دریافت کنید

ارتباط با ما

©تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بنیاد باران مهر و عاطفه است.