سوالات عمومی

خدمات موسسه شامل هدایای نقدی، سبد کالا، لوازم منزل، خدمات درمانی، خدمات تحصیلی و آموزشی، ورزشی، علمی، هنری، مذهبی و تفریحی خواهد بود.

۲۷۸ خانوار تحت پوشش موسسه قرار دارند که حدود ۱۰۰۰ نفر هستند و بنا داریم این تعداد به حد مطلوب خود ادامه یابد.

در صدد احداث شعبه در استان های اطراف قم هستیم تا بتوانیم رسالت خود درباره این خانواده های تحت پوشش را به درستی انجام دهیم.

قالب هزینه ها و درآمدهای موسسه از طریق عموم مردم و خیرین است و اعضای هیات مدیره نیز با سرمایه گذاری در بخش های صنعتی نیز دیگر بازوی حمایت مالی موسسه می باشد.

سوالات دیگر

 تابحال کارگاههای آموزشی در زمینه روان درمانی و روانشناسی برگزار کردیم و این امر جز اقدامات اصلی و اساسی موسسه محسوب میشود و یکی از خدمات سازمان، اقدامات روانشناسی و روان درمانی به صورت فردی، گروهی و کارگاه های آموزشی می باشد. همچنین اقدام دیگر مجموعه در رابطه با آسیب اجتماعی حمایت معتادین در راستای ترک اعتیاد است.

افراد بی بضاعت دارای شرایط ذیل؛ ساکن استان قم، عدم دریافت حقوق مستمری از ارگان ها مانند تامین اجتماعی، نداشتن فرزند ذکور سالم زیر ۱۶ سال، فوت سرپرست، بیماری سرپرست (از کار افتاده)، بد سرپرست بودن به غیر از معتاد که صرفا در بحث ترک ایشان خدمت رسانی میشود، میتوانند از خدمات ما برخوردار شوند.

شما به روش های حمایت آنلاین، نقدی و غیر نقدی به صورت حضوری و غیر حضوری میتوانید به بنیاد حمایت های خود را برسانید.

مراجعان و افرادی که نیاز به خدمات موسسه دارند، میتوانند به آدرس موسسه واقع در بلوار امین، کوچه ۱۹، پلاک ۲۶ و یا با شماره تلفن ۰۲۵۳۲۹۰۸۱۱۲ داخلی مددکاری (شماره ۱) پیگیر خدمات خود باشند.

"زندگی، زمانی زیبا میشود تا باهم از دغدغه‌ها به آرامش برسیم."

حامی شوید

با هم، می‌توانیم به دنیای بهتری برای همه برسیم و تغییرات مثبتی را در جامعه به وجود آوریم. منتظر حضور شما هستیم.

نیاز به کمک دارید

گاهی اوقات، حتی بهترینان ما نیاز به یک دست کوچک دارند تا بتوانند به بزرگترین رویاها دست پیدا کنند.

راه های ارتباط با ما

025-32908112

قم بلوار امین کوچه 19 پلاک 26

info@baranmehr.com 

خبرنامه

آخرین اخبار و به روز رسانی را دریافت کنید

ارتباط با ما

©تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بنیاد باران مهر و عاطفه است.