باران مهر
چشم انداز ماموریت.

توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در راستای افزایش سلامت جامعه و بهبود وضعیت اقتصادی

باران مهر
خیریه قم

ماموریت

موسسه خیریه باران مهر و عاطفه به مأموریت ارزشمندی پرداخته و در خدمت به ایتام، نیازمندان و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با حفظ کرامت انسانی اقدامات جدی و متعهدی انجام داده است. این موسسه به رسیدن به اهداف خود در زمینه‌های مختلف کمک کرده و نیازهای اقتصادی، درمانی، تحصیلی و حتی تأمین آینده‌ی این کودکان بی‌پدر و مادر را به‌عنوان یکی از خدمات اصلی خود تامین نموده است.

موسسه خیریه باران مهر و عاطفه از حمایت‌های بزرگ و کمک‌های نقدی و غیرنقدی افراد عامه حمایت می‌کند و با تمرکز بر توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تلاش در رفع نیازهای مالی خانواده‌های نیازمند، نقش مهمی در جامعه دارد. 

چشم انداز

هدف اساسی این موسسه، توانمندسازی زنان سرپرست خانوار است و برای این منظور، اقدامات گسترده‌ای را در زمینه‌های مختلف انجام می‌دهد. از جمله این فعالیت‌ها می‌توان به راه‌اندازی کارگاه‌های تولید عروسک و لباس، آموزش و فروش صنایع دستی، کارگاه های مدیریت منابع مالی و پروژه‌های مشابه اشاره کرد.
بنیاد ما به شکل جدی ای با رویکرد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و ارتقا سلامت و وضعیت اقتصادی جامعه تمام توان خود را به کار گرفته است، تا  با همکاری شما و حمایت مستمرتان، بتوانیم گرد فقر و نیاز را از چهره این قشر محروم از جامعه پاکسازی کرده و آنها را به یک زندگی بهتر و کرامت‌آمیز هدایت کنیم. 

چرا ما.

چه چیزی ما را متفاوت می کند؟

پروژه های قابل اعتماد

با توجه به مشاهده فعالیت‌ها و کمپین‌هایی که انجام شده است، می‌توانید درک کنید که اهمیت و توجه ما نسبت به سلامت روان و شادی کودکان، تلاش‌ها و حمایت از نیازمندان برای تأمین مایحتاج و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار عنصری بی‌مثال در مأموریت ما تشکیل می‌دهد.

مردم نهاد بودن

نهادگرایی مردمی و تأمین حمایت‌ها از طریق همدلی و مهربانی شما عزیزان، نه تنها نمونه‌ای فراتر از مرزها از وحدت و تعهد به یکدیگر را ارائه می‌دهد، بلکه به عنوان یک جامعه واحد، با ایستادگی و همیاری حرکت به سوی ایجاد یک آینده‌ای بهتر و پرامید را نشان می دهد.

آموزش و پشتیبانی

آموزش و پشتیبانی زنان سرپرست خانوار، که به‌عنوان بخشی از مأموریت ما محسوب می‌شود، نه تنها به بهبود سلامت روان و آموزش این افراد کمک می‌کند، بلکه از نقطه‌نظر جامعه‌شناختی نیز به عنوان یک فرصت برای بهبود وضعیت اجتماعی از هر جنبه و لحاظی به شمار می اید.

از ما حمایت کنید

به احساس خود اعتماد کنید.

راه های ارتباط با ما

025-32908112

قم بلوار امین کوچه 19 پلاک 26

info@baranmehr.com 

خبرنامه

آخرین اخبار و به روز رسانی را دریافت کنید

ارتباط با ما

©تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بنیاد باران مهر و عاطفه است.