خدمات درمانی که ما برای افزایش توانایی و حمایت از افراد نیازمند ارائه می‌دهیم شامل موارد زیر است:

خدمات حمایتی

پرداخت هزینه های درمان و تهیه ی دارو

“موسسه خیریه باران مهر و عاطفه” درصورت ارائه قبض های پرداختی و نسخه های پزشکی از سمت افراد تحت پوشش، تمامی هزینه‌های درمان و تهیه داروهای مورد نیاز نیازمندان را پرداخت می‌نماید. 

موسسه ما اهمیت ویژه به تأمین نیازهای بهداشتی و درمانی افراد نیازمند می دهد و تلاش می‌کند تا بهبود وضعیت سلامت آنها را تضمین نماید.

توانبخشی

موسسه خیریه باران مهر و عاطفه با توجه به رسالت انسانی خود، حمایت‌های درمانی و توانبخشی متعددی را به نیازمندان ارائه می‌دهد.

این حمایت‌ها شامل تأمین هزینه‌های درمان و خدمات پزشکی مورد نیاز افراد محتاج، کمک های درمانی و حمایتی زیادی که برای توانبخشی و بهبود وضعیت جسمی و روانی آنها، از جمله ارائه مشاوره‌های درمانی و راهنمایی‌های مربوط به نحوه مراقبت از سلامت جسم و روان و توانبخشی های جسمی وگفتاری می‌شود را به ان ها ارائه می داد.

موسسه ما با توجه به نیازهای شخصی هر فرد، تلاش می‌کند تا به طور جامع و دقیق، در بهبود کیفیت زندگی و سلامتی افراد محتاج نقش مؤثری ایفا نماید و این افراد را از بارهای مالی و روانی زیادی که به علت وضعیت خود دارند، آزاد سازد.

شماهم میتوانید در این امر خیر شریک باشید

خانواده باران مهر و عاطفه همواره در همه لحظات همراه بیماران و نیازمندان بوده و با اراِئه خدماتی چون پرداخت هزینه های درمانی، خرید و تهیه دارو و کمک هزینه های درمانی به این عزیزان ارزوی بهبود برایشان داشته است.

از شما دوست عزیز نیز دعوت میکنیم تا با حمایت از ما لبخند را بر لبان شان بنشانیم.

باران مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه های ارتباط با ما

025-32908112

قم بلوار امین کوچه 19 پلاک 26

info@baranmehr.com 

خبرنامه

آخرین اخبار و به روز رسانی را دریافت کنید

ارتباط با ما

©تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بنیاد باران مهر و عاطفه است.