موسسه خیریه باران مهر و عاطفه را بیشتر بشناسیم

در ماموریت ما به ما بپیوندید

موسسه خیریه باران مهر و عاطفه سازمانی مردم نهاد و غیر دولتی است که با استعانت از خداوند متعال و بهرمندی از تجربیات ارزشمند بنیانگذاران این مجموعه ” جناب آقای مهندس سید سعید محسن پور حسینی ” و “سرکار خانم مهندس مرضیه اسماعیلی ” با هدف توانمند سازی زنان سرپرست خانوار، حمایت از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست، فعالیت خود را از آبان ماه سال ۱۳۹۷ با اخذ مجوز رسمی از معاونت سمن ها و خیریه های پلیس اطلاعات و امنیت استان قم به شماره مجوز ۲۲۹/۱/۱۴/۲۷۱۴ و شماره ثبت ۲۳۷۶ آغاز نموده است.
با توجه به توصیه و سفارشات خداوند و ائمه اطهار در قرآن و روایات در رابطه با خدمت به ایتام و نیازمندان با حفظ کرامت انسانی آنان اقدامات شایسته ای را انجام داده است.
رفع نیاز های اقتصادی، درمانی، تحصیلی، و همچنین تامین آینده این کودکان با استفاده از پوشش بیمه عمر، از خدمات این موسسه است.
موسسه خیریه باران مهر و عاطفه با تکیه بر جلب حمایت های مردمی و انواع کمک های نقدی و غیر نقدی در جهت رفع نیاز های مالی خانواده های نیازمند فعالیت می کند.
هدف اصلی این موسسه توانمند سازی زنان سرپرست خانوار می باشد از این رو فعالیت های گسترده ای در این زمینه مانند راه اندازی کارگاه تولید عروسک و لباس، آموزش و فروش صنایع دستی و … انجام داده است.
امید است در این راه یاری گر ما باشید تا گرد فقر و نیاز را از چهره این قشر از جامعه بزدائیم.

باران مهر

راه های ارتباط با ما

025-32908112

قم بلوار امین کوچه 19 پلاک 26

info@baranmehr.com 

خبرنامه

آخرین اخبار و به روز رسانی را دریافت کنید

ارتباط با ما

©تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بنیاد باران مهر و عاطفه است.