اینگونه رویدادها برای کودکان محروم و نیازمند، فرصتی بسیار خوب برای ساختن لحظاتی شاد و پرانرژی بود و باعث لبخند و خوشحالی آن‌ها شد. افراد با حضور در این جشن‌ها و حمایت مالی از طریق اهدای هدایای خیریه، به کودکان و نیازمندان کمک کردند و آن‌ها را در زندگی بهتری یاری نمودند.

علاوه بر این، برگزاری اینگونه رویدادها با هدف جامعه ‌سازی و ایجاد اتحاد و همدلی میان افراد و جوامع مختلف و برای همه شرکت‌کنندگان تجربه‌ای مثبت و ماندگار به همراه داشت.

امید است که جشن غدیر برگزار شده، همه‌ی حاضران را خرسند کرده و لبخندی روی لبان کودکان تحت پوشش موسسه باران مهر و عاطفه آورده باشند و باعث شادمانی و روحیه‌ بخشی برای آن‌ها شده باشد. اینگونه رویدادها نشان ‌دهنده اهمیت کودکان نیازمند برای جامعه است.

جشن «ولایت» به همت مؤسسه خیریه «باران مهر و عاطفه» برای جمعی از کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست قمی برگزار شد.

اجرای نمایش عروسکی، برگزاری مسابقات جذاب، اهدای جوایز به کودکان و مولودی‌خوانی از بخش‌های متنوع این مراسم بود.
همچنین نمایشگاهی از آثار نقاشی کودکان تحت پوشش با موضوع آرزوهای آنان برپا شد و مورد بازدید مهمانان قرار گرفت.
اجرای زنده طراحی اثر نقاشی‌خط توسط استاد حسین صفدری از هنرمندان قم بخش دیگری از این مراسم بود. این اثر هنری در پایان مراسم به مزایده گذاشته شد و تمام مبلغ دریافتی از فروش آن، برای درمان کودکان بیمار تحت پوشش مؤسسه اختصاص یافت.

سیدسعید محسن‌پور حسینی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل مؤسسه خیریه «باران مهر و عاطفه» در این مراسم در سخنانی، اظهار کرد: هدف از برگزاری این جشن، علاوه بر بزرگداشت ایام «غدیر تا مباهله» و ترویج سیره یتیم ‌نوازی امیرالمؤمنین علی(ع)، دیدار غیر مستقیم حامیان این مؤسسه با کودکان تحت حمایت خود بود.
وی تصریح کرد: تلاش کردیم با برپایی این جشن، فرصت‌های بهتری را با حمایت خیرین برای کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست فراهم کنیم.
اقای محسن‌پور حسینی درباره تعداد افراد زیرپوشش مؤسسه خیریه «باران مهر و عاطفه»، عنوان کرد: ۲۷۸ خانوار تحت پوشش مؤسسه قرار دارند که در مجموع حدود ۱۰۰۰ نفر می‌شوند و در صورت افزایش خیرین و حامیان، تعداد خانوار تحت پوشش افزایش خواهد یافت.

شما نیز برای سهیم شدن در ساختن چنین لحظات شادی برای ایتام می توانید مهربانی و همدلی تان را از طریق درگاه های پرداخت موجود در فرم های حمایتی سایت و یا از طریق شماره کارت یا شبای زیر حمایت های مالی خود را به موسسه باران مهر و عاطفه تقدیم نمونده و در این عمل خیر مشارکت داشته باشید.

شماره کارت موسسه باران مهر و عاطفه

5022297000080593

شماره شبا موسسه باران مهر و عاطفه

250570320181013778933101